Horoskop na miesiąc Lipiec 2019 dla znaku zodiaku Ryby

Lipiec to okres pięknych widoków i ciekawych spotkań. Gdzieś w środku jesteś szczęśliwy, że przypadek za Ciebie decyduje. Tak bardzo na tym polegasz, że nic już Cię nie zaskoczy. Jeśli tylko zostawisz za sobą swój strach, odkryjesz magiczne chwile. Możliwość spełnienia swoich marzeń i stworzenia nowej przyszłości nie jest złudzeniem. Coś więcej niż Twoja intuicja kieruje Twoimi działaniami. Możesz więc skakać z radości! Koniec miesiąca będzie idealnym czasem, jeśli zamierzasz powiększyć rodzinę.

Miłość
Czeka Cię ogromna ilość różnych wydarzeń. Nie narzekasz, ale nie masz czasu na złapanie oddechu. Będziesz mógł jednocześnie działać na kilku frontach, zachowując jednak delikatność. Doskonale zarządzasz sytuacją, niezależnie od tego, czy historia miłosna trwa, kończy się lub zaczyna. 17 i 18 lipca kierujesz się przede wszystkim swoim sercem.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Unikaj rozmów z osobami, których działań nie akceptujesz, a poczujesz się wolny. Nic nie może pokrzyżować Twoich długoterminowych planów! Ten miesiąc jest Twój.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.