Horoskop na miesiąc Lipiec 2019 dla znaku zodiaku Waga

Nie możesz być zarówno sędzią i jedną ze stron. Dlatego skończy się to tym, że nie będziesz już chciał niczego. Stworzysz pewne strategie, które pozwolą Ci na zrozumienie tego, co się dzieje, nie wdając się jednak w konflikty. Niebo obdarza Cię urokiem osobistym, ale Ty wolisz chować się za swoimi okularami przeciwsłonecznymi. Tak naprawdę wystrzegasz się tego, co powierzchowne i jesteś zbyt inteligentny, aby pokazać to innym. Ale Twoja towarzyska natura wygra i odnajdziesz swoją lekkość bytu. W okolicach 9 lipca dojdzie do inspirującego spotkania.

Miłość
Ważne, aby nie grać zbytnio z uczuciami Twoich potencjalnych podbojów, gdyż może to prędzej czy później doprowadzić do skomplikowanego obrotu sprawy. Początek miesiąca daje Ci zielone światło na przyciąganie tłumów, jednak koniec lipca zachęci Cię do powrotu do swojego wewnętrznego „ja”.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Spróbuj zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby zapanować nad swoim niezdecydowaniem. Jeśli spotka Cię zauroczenie, nie bój się go, gdyż druga osoba prawdopodobnie poczuła to samo. Nie lubisz drastycznych działań, nie jest to częścią twojego słodkiego i delikatnego charakteru. Warto jednak czasami trochę zaryzykować.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.