Horoskop na miesiąc Lipiec 2019 dla znaku zodiaku Wodnik

Atmosfera nie do końca Ci odpowiada. Albo nie umiesz uwolnić się ze swoich obowiązków, albo czekają Cię na drodze pewne przeszkody. Wystarczy jednak niewiele, aby wszystko wróciło do normy. Nie masz ochoty się w nic angażować: zarówno w słowach, jak i w czynach. Wolisz poczekać i zobaczyć, jak sytuacja się potoczy. Jest to albo podyktowane mądrym podejściem, albo pokazaniem za wszelką cenę, że miałeś rację. Dobrze by było jednak trochę pomóc, Twoje umiejętności dydaktyczne zostaną zauważone, a Twój dobry humor znacznie na tym zyska.

Miłość
Odwracasz się za siebie, co zazwyczaj nie jest zupełnie w Twoim stylu, ale pragniesz przeanalizować swoją przeszłość. Więc w naturalny sposób może dojść do wymiany swoich wspomnień z partnerem. Nie czuj zazdrości, to normalne, że Twoja druga połówka też miała życie przed Tobą. Dzisiaj kocha Ciebie, pamiętaj o tym.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Męczą Cię osoby, które próbują wszystkich możliwych kierunków. Obserwujesz je z daleka, niczym krokodyl ukryty w stawie. Zachowaj ostrożność, za jakiś czas będziesz mógł użyć swoich umiejętności.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.