Horoskop na miesiąc Listopad 2018 dla znaku zodiaku Ryby

Twoje życie zawodowe w tym miesiącu wyjdzie na pierwszy plan. Już od jakiegoś czasu dajesz się ponieść wydarzeniom i akceptujesz w dość bierny sposób rolę, którą masz spełniać. Dzisiaj jednak zasługujesz na trochę więcej uwagi i postępu. Jesteś gotowy na podjęcie się większych obowiązków, a nawet na zdecydowanie się na szkolenia, które nauczą Cię nowych umiejętności. Będziesz mógł dzięki temu podjąć się ważniejszej roli wobec swojego otoczenia. Pokażesz, że jesteś przedsiębiorczy i skuteczny w działaniu. Uda Ci się więc w jasny sposób wyrazić swoje ambicje osobom stojącym wyżej w hierarchii i powinieneś zostać wysłuchany.

Miłość
Może niestety dojść do pewnych konfliktów w tej sferze. Pamiętaj, że złość nigdy nie jest dobrym doradcą, zachowaj więc zimną krew i wykorzystaj w pełni Twoje umiejętności negocjacji.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Listopad powinien być dla Ciebie miesiącem, w którym spełniasz się zawodowo i doprowadzasz do pewnego postępu w życiu profesjonalnym. Pamiętaj o działaniu na rzecz wspólnego interesu, nie zapominając jednak o swoich własnych ambicjach. Unikaj konfliktów z hierarchią, a zbierzesz plony swojej strategii "win-win".Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.