Horoskop na miesiąc Listopad 2018 dla znaku zodiaku Strzelec

Cóż za wspaniały dla Ciebie miesiąc! Jesteś pełen energii i entuzjazmu. Pasja nie opuszcza Cię na krok, zwłaszcza w kwestiach dla Ciebie najważniejszych. Nie masz żadnych problemów z dzieleniem się pomysłami z Twoim otoczeniem. Jesteś tak głęboko przekonany o ważności ideałów, które bronisz, że ciężko Ci znosić zdanie innych, jeśli jest w sprzeczności z Twoim. Bądź więc ostrożny, nadmierny pośpiech w próbie przekonania drugiej osoby może ją urazić. Poczuje się ona zaatakowana Twoją energią i zareaguje dość brutalnie. Nie pozwól więc doprowadzić do nieporozumienia. Zastanów się więc nad najlepszą komunikacją i skup się na celu, który chcesz osiągnąć. Nie zapomnij również o odpoczynku, gdyż Twoja energia może doprowadzić Cię do uczestniczenia w ogromnej ilości wydarzeń. Bądź ostrożny, jeśli podróżujesz.

Miłość
Chcesz za wszelką cenę obronić wartości, szukasz więc wsparcia w kręgu przyjaciół. Wśród nich może się okazać, że pewna relacja zacznie rozwijać się w trochę inną stronę...

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Pamiętaj, aby dobrze zarządzać swoją energią. Pędząc na oślep, możesz zapomnieć o innych i o swoim powiększającym się zmęczeniu. Twoje działanie będzie bardziej wydajne, jeśli odnajdziesz w tym wszystkim harmonię.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.