Horoskop na miesiąc Listopad 2019 dla znaku zodiaku Bliźnięta

Czeka Cię miesiąc pełen działania i wydajności! Kwestie zawodowe zostaną wzmocnione przez Słońce w Skorpionie do 23 listopada oraz przez Twoją ulubioną planetę Merkury w ciągu całego miesiąca! Twój umysł będzie działać z prędkością światła, aby rozwinąć kwestie zawodowe lub rozwikłać problem zdrowotny. Mars od 19 listopada doda Ci jeszcze więcej energii. Warto wykorzystać ją w konstruktywny sposób. Jowisz, wciąż zwrócony w stronę Twojego Słońca, zachęci Cię do podpisania pewnych umów lub do zrobienia ważnego kroku do przodu. Neptun obdarzy Cię większą empatią i rozbudzi w Tobie nowe powołanie, o którym coraz bardziej myślisz.

Miłość
Od 23 listopada Słońce ożywi Twoje życie miłosne i dołączy do Wenus, która do 26 listopada doprowadzi do wielu radosnych chwil, jeśli jesteś w związku. Mars, planeta pożądania, w gwiazdozbiorze Wagi, rozbudzi w Tobie ducha walki i pożądanie. Wenus i Mars, w pięknym aspekcie do Twojego Słońca, mogą doprowadzić do wspaniałych chwil w tym miesiącu.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Pozytywne wpływy planet będą towarzyszyć Ci przez cały miesiąc i wzmocnią Twój dynamizm i wydajność. Pamiętaj jednak, że nic w nadmiarze nie jest dobre dla Twojego organizmu. Znajdź złoty środek!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.