Horoskop na miesiąc Listopad 2019 dla znaku zodiaku Byk

Twój wzrok kieruje się w tym miesiącu w stronę innej osoby. Twoje życie uczuciowe przejdzie do centrum Twojej uwagi. Czeka Cię wiele rozmów, czasami burzliwych, od 19 listopada. Twoja spokojna natura może przekształcić się w ducha walki w tym miesiącu! Stanie się tak za sprawą Wenus w Strzelcu. Może dojść do pewnego niezrozumienia między Twoją spokojną naturą a wyrażaniem emocji w intensywny sposób. Mars w Wadze szuka w tym wszystkim harmonii, bez większego sukcesu. Aż do 19 listopada energia rozpiera Cię w pracy i w kwestiach zdrowotnych. Zapnij pasy, bo będzie się działo! Nowość, kreatywność, wolność... Oto menu na Twoje najbliższe miesiące!

Miłość
Potężne uczucia, które ciężko wyrazić... Zdecydowanie wolisz akcje od słów w tych kwestiach. Merkury w Skorpionie będzie jednak powoli zachęcać Cię do komunikacji. Nie bój się konfliktów, przecież wiadomo, że zrobisz wszystko, aby ich uniknąć.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wszechświat zachęci Cię do zmian i do otwartości na to, co niewidoczne, dzięki planecie Neptun. Z bardziej idealistycznym i duchowym nastawieniem kontynuuj dalej tę drogę, kierując się sercem.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.