Horoskop na miesiąc Listopad 2019 dla znaku zodiaku Strzelec

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje pomysły, których jest wiele. Piękna Wenus, będąca w Twoim znaku, oraz Jowisz obdarzą Cię wszelkimi satysfakcjami. Staniesz się pewny siebie, lojalny, zakochany, zwłaszcza podczas ostatniego tygodnia listopada. Mars, będący w gwiazdozbiorze Wagi i w harmonii z Twoim słońcem pozwoli Ci na rozwój nowych przyjaźni. Pamiętaj jednak, żeby z niczym nie przesadzić, zwłaszcza jeśli jesteś z pierwszej dekady, gdyż Uran w Byku może doprowadzić do problemów zdrowotnych lub związanych z pracą. W tym miesiącu kontynuujesz swój rozwój (poza trzecią dekadą) pod wpływem Saturna i Plutona, które popchną Cię w kierunku kilku drobnych zmian. Wpływ Neptuna może doprowadzić do kilku nieprzyjemnych sytuacji w życiu rodzinnym, bądź czujny.

Miłość
Jesteś niezwykle atrakcyjny! Wenus w Twoim znaku aż do 26 listopada przygotuje dla Ciebie piękny program, pełen łatwości i uroku osobistego. Jeśli jesteś zakochany, będziesz jeszcze bardziej, jeśli nie – pewne kwestie rozwiną się na tej płaszczyźnie. Mars, w pięknym aspekcie do Wenus i do Twojego słońca doprowadzi Cię do wielu intensywnych pragnień.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Będzie to miesiąc pełen subtelności i spokojnych wydarzeń. Mi iłość jest obecna podczas całego miesiąca, idealny czas na zmniejszenie wszelkich konfliktów czy nieporozumień. Jowisz, Twoja planeta, wciąż Cię chroni, zwłaszcza osoby z ostatniej dekady.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.