Horoskop na miesiąc Listopad 2019 dla znaku zodiaku Wodnik

Listopad tego roku pełen będzie dla Ciebie profesjonalnych wyzwań. Mars w gwiazdozbiorze Wagi w dobrym aspekcie do Twojego Słońca obdarzy Cię energią i zdolnościami dyplomatycznymi. Jesteś obywatelem świata! Przed 19 listopada skupisz się na ideałach (poza pierwszą dekadą). Po tej dacie, to przede wszystkim kariera wysunie się na pierwszy plan, zaprzątając Twoje myśli. Twoja planeta Uran zapowiada osobom z pierwszej dekady wiatr ważnych zmian. W takich momentach możesz liczyć na swoich przyjaciół. Całe szczęście, bo ich uwielbiasz! Odczujesz również potężne wpływy Saturna i Plutona w Koziorożcu. Z kolei Jowisz w Strzelcu w harmonii z Twoim Słońcem (poza trzecią dekadą) pomoże Ci w rozwoju pewnego projektu, mniej lub bardziej legalnego.

Miłość
Piękna Wenus w Strzelcu oraz Jowisz obdarzą promieniami słońca Twoje życie uczuciowe! Kto by się skarżył? mi łość będzie Twoją oazą – odnajdziesz w sobie ducha walki tylko jeśli w tej kwestii wszystko będzie w porządku. Uporządkuj swój sposób komunikacji, a zwiększysz swój krąg relacji.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nuda zdecydowanie nie będzie Cię w tym miesiącu nękać! Warto więc znaleźć czas na odpoczynek, Twoja energia ma swoje granice. Planety obdarzą Cię wieloma wyzwaniami, z łatwością im sprostasz.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.