Horoskop na miesiąc Luty 2018 dla znaku zodiaku Ryby

Wolisz zapomnieć o tym, co Ci przeszkadza, zamiast stawić temu czoła. Twoje otoczenie wypełnia wszystkie Twoje tęsknoty i oczekiwania, jest więc Ci ciężko powrócić do rzeczywistości. Neptun, partner Twojego Słońca, wpływa na Twoje opinie – zaczniesz odrzucać wszystko, co w jakimkolwiek stopniu Ci przeszkadza. Będziesz mieć tylko jedno pragnienie : zarzucić plecak na plecy i odkrywać odległe ziemie. Niestety Twoja codzienność nie pozwala Ci na to – będziesz musiał stawić czoła swoim obowiązkom. Jeśli Twój zawód jest bezpośrednio lub pośrednio związany z finansami, będziesz musiał zarządzać ważnymi zmianami, które wymagają wysokiej koncentracji. Uzbrój się w cierpliwość i energię, a Twoja umiejętność dostosowania się zrobi resztę. Pokażesz swojemu otoczeniu, jak świetnie panujesz nad sytuacją. Pracujesz na idealnych obrotach !

Miłość
Wszystkie Twoje zmysły są pobudzone, a Twoja intuicja nie zawodzi. Udaje Ci się zrozumieć ludzi w mgnieniu oka i od razu wiesz, czy coś może między Wami być, czy nie. Zadziwiasz cały świat.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Przestajesz myśleć o ucieczce, ale i tak zostaniesz być może oskarżony o lekkość humoru. Bądź jednak sobą ! Umowy w tym miesiącu będą na Twoją korzyść, szczęście jest po Twojej stronie.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.