Horoskop na miesiąc Luty 2018 dla znaku zodiaku Strzelec

Masz wrażenie, że przeżywasz kolejne « deja-vu ». Od początku miesiąca Mars i Uran wpłyną na Ciebie pobudzą Cię, ale nie do końca poczujesz się pozytywnie. Układ planet doprowadzą do niekończących się sprzeczności, a Ty nie zrozumiesz, dlaczego musisz przez to wszystko przechodzić. Wątpliwości, marzenia, przeczucia... To wszystko dzieje się za sprawą Saturna i Plutona. Będziesz musiał przez jakiś czas pozostawić na marginesie swoje wymagania i oczywistości. Ogólny układ gwiazd sprzyja Ci, uda Ci się więc przezwyciężyć swoje lęki i to towarzyszące Ci uczucie dyskomfortu. Nie odwracaj się zbytnio za siebie, spróbuj raczej zaplanować przyszłość. Nowe projekty mają większe szanse na realizację, jeśli będziesz potrafić je sobie wyobrazić w głowie.

Miłość
W kwestiach miłości wolisz proste relacje, gdzie każdy odnajduje swoje miejsce, zachowując niezależność. Odmawiasz zmiany sposobu życia z miłości i pragniesz za wszelką cenę utrzymać tę autonomię.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jeśli pożyczasz komuś pieniądze, pamiętaj, aby chronić swoje interesy. Nie rzucaj się na oślep na pierwszą nadchodzącą przygodę – jesteś z pewnością szczery, nie oznacza to jednak, że inni również tacy są. Odkrycie prawdy może Cię zmartwić.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.