Horoskop na miesiąc Luty 2019 dla znaku zodiaku Bliźnięta

Może być to dla Ciebie bardzo nieprzyjemny miesiąc, podczas którego zobaczysz rzeczy, których byłyś pewien, przekształcające się w miraże, najbardziej logiczne elementy pobite przez nieracjonalne zjawiska. Przejście Ryb do kilku planet może dorzucić do tego zamieszanie i niepokój, zarówno w umyśle, jak i w uczuciach. Warto więc wykorzystać pierwszą połowę miesiąca, kiedy Mars jest w Baranie, przyjaznym znaku, co dodaje energii i dynamizmu. Pomoże Ci to w podjęciu śmiałych inicjatyw, a z pomocą Jowisza, uda Ci się odnaleźć kompromisy, zwiększyć zasięg swoich działalności, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Pamiętaj jednak, by pozostać cały czas rozsądnym i kierować się logiką. Nie daj się kłamstwom, złudzeniom, fałszywym intuicjom, syrenom i jednorożcom, które kręcą się w Twoim niebie w tym miesiącu... Pełnia księżyca 19 lutego w gwiazdozbiorze Panny może być dla Ciebie szczególnie stresująca, skoncentruj się w tym dniu na indywidualnej pracy lub zdecyduj się na prawdziwe, ogromne porządki (dosłownie lub w przenośni)!

Miłość
Niebo jest burzliwe, między wpływami podczas pierwszej połowy, pełnymi wolności, innowacji i ekspansji, a drugą połową, przynoszącą mgłę i zamieszanie. Wenus przejdzie 2 lutego do Koziorożca, co przyniesie trochę stabilności, a może nawet romantyczności.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Niebo Cię nie oszczędza i przynosi Ci wiele sprzecznych wpływów. Uda Ci się jednak iść na przód i dojść do pewnej mądrości w relacjach z innymi.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.