Horoskop na miesiąc Luty 2019 dla znaku zodiaku Byk

Czeka Cię piękny miesiąc, który sukcesywnie zwiększy swoje pozytywne wpływy, dzięki wejściu Merkurego i Słońca do przyjaznego znaku Ryb. I to właśnie przyjaciele staną coraz bardziej w centrum Twojej uwagi. Z przyjemnością spędzisz z nimi czas, zwłaszcza w drugiej połowie miesiąca. A od 3 stycznia Wenus obdarzy Cię zmysłowością i zwiększy Twoje umiejętności uwodzenia, co przyniesie wspaniałe momenty ze swoim partnerem lub nowe romantyczne spotkania, jeśli jesteś singlem. Pełnia księżyca 19 lutego natchnie Cię intuicją i inspiracją do pracy. To przede wszystkim Mars w Twoim znaku od 14 lutego obdarzy Cię ogromnymi pokładami energii – będziesz w świetnej formie! Rozpoczniesz może nawet nowe projekty, w zgodzie z Twoimi wartościami i możliwościami. Twoja wyjątkowa klarowność pomoże Ci w dokonaniu zdecydowanych wyborów na przyszłość. A Twoje życie miłosne nabierze bardzo zmysłowych kolorów...

Miłość
Wenus przyłączy się do Saturna, a Pluton do Koziorożca od 2 lutego – jest to więc idealny czas na wzmocnienie wszelkich więzi, nowe zobowiązania, zarówno w miłości, przyjaźni, jak i w życiu towarzyskim.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie pozwól się rozproszyć przez konflikty związane z ego, masz lepsze rzeczy do roboty. Czeka na Ciebie dużo pracy, którą wykonasz znacznie łatwiej i skuteczniej, jeśli będziesz zrelaksowany i skoncentrowany na swoich własnych interesach. Nie próbuj na siłę zajmować się problemami innych...Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.