Horoskop na miesiąc Luty 2019 dla znaku zodiaku Koziorożec

3 lutego Wenus wejdzie do Twojego znaku na kilka tygodni.

Miłość
uśmiecha się do Ciebie, Koziorożcu. Jeśli jesteś w związku, będziesz mieć okazję na wzmocnienie więzi, jeśli zaś jesteś singlem, być może szybko się to skończy. Atmosfera z biegiem czasu stanie się bardziej korzystna: 10 lutego Merkury wejdzie do gwiazdozbioru Ryb, co natchnie Cię romantyzmem w relacjach z innymi. 18 lutego czas na Słońce w gwiazdozbiorze Ryb, co jeszcze bardziej zaakcentuje tę atmosferę pełną czułości, intuicji, wrażliwości i kreatywności. Pełnia księżyca 19 lutego w Pannie to główna atrakcja tego pięknego miesiąca. idealny dzień na obietnice, zaangażowania, podejmowania decyzji. Uważaj tylko na wpływ Marsa w pierwszej połowie miesiąca: końcówka jego przejścia w Baranie może spowodować zamieszkanie, blokady w działaniu. Zmieni się to jednak już od 14 lutego. Jest to piękny dla Ciebie miesiąc, pełen obietnic, ewolucji i konstruktywnych elementów w Twoim życiu uczuciowym. Przyjaźnie i

Miłość
się stabilizują, a Ty nauczysz się na nowo zaufać. Zaufać sobie, drugiej osobie, wierzyć w przyszłość. Twoja wizja staje się coraz bardziej romantyczna wobec drugiej osoby, co sprawi, że Twój charakter trochę zmięknie.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Poczekaj do 14 lutego, aby rzucić się w wir wielkiego działania: Twoja energia nie jest łatwa do okiełznania do tej daty. Poza tym, jesteś pełen pozytywnych cech, pełen uroku osobistego i świetnych argumentów, aby doprowadzić do równowagi w relacjach z innymi i stworzyć nową, stabilną przyszłość.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.