Horoskop na miesiąc Luty 2019 dla znaku zodiaku Panna

Z dnia na dzień, to inni lub Twoja druga połówka nabiera znaczenia w Twoim życiu, wraz z przejściem Merkurego i Słońca do komplementarnego znaku Ryb. Te tranzyty obdarzą Cię łatwością komunikacji. Jest to więc najlepszy czas na rozmowy, znalezienie idealnych kompromisów, na zgody, podpisywanie umów, a nawet małżeństwa. Może to jednak również być miesiąc pełen stresu, gdyż Jowisz w Strzelcu zaostrza wszelkie uczucia, co może wpłynąć na Ciebie tendencją do dramatyzowania, do brania marzeń za rzeczywistość... Na szczęście, Saturn w Koziorożcu zachęci Cię do większej dyscypliny i rygoru. Nie zmienia to faktu, że mieszanina tych sprzecznych wpływów może stworzyć w Tobie wiele niepokoju i nerwowości; potrzebujesz odpoczynku. Pozwól sobie również od czasu do czasu na pomyłkę, nikt nie jest idealny. Twoja dbałość o szczegóły może doprowadzić do spowolnienia pewnych projektów, przez co niepotrzebnie czujesz się winny.

Miłość
Wystrzegaj się złudzeń i sprzecznych wpływów, które mogą zdestabilizować Twoje relacje. Jednak obecność Wenus w Koziorożcu pomoże Ci, jeśli tylko nie skupisz się zbytnio na detalach.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Odpuść sobie czasami, pozwól sobie na dziwactwa i nie daj się zbytnim detalom lub skrupułom. Twój przewlekły lęk jest często źródłem samotności. Aby stworzyć piękne relacje, spróbój popracować nad zaufaniem.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.