Horoskop na miesiąc Luty 2019 dla znaku zodiaku Rak

To jest piękny dla Ciebie miesiąc, obdarzający Cię wrażliwością i coraz większą romantycznością. Pierwsze dwa tygodnie mogą jednak być fizycznie wymagające i szybko Cię zmęczyć. Uda Ci się jednak wypocząć w drugiej połowie lutego. Merkury doda wiele uroku do Twojego sposobu wypowiadania się i wymownego milczenia. 18 lutego słońce wejdzie do gwiazdozbioru Ryb i doda Ci jeszcze więcej spokoju, uczuć i subtelnego przeczucia. Od 14 lutego Mars pozostawi gwiazdozbiór Barana, aby wejść do gwiazdozbioru Byka i stworzyć więcej działania w zgodzie z Twoim temperamentem. Twój upór i ciepło będą Twoimi głównymi atutami w działaniach. Będzie to również idealny czas, aby rozważyć zakup nieruchomości: wartości rodzinne i finansowe tworzą jedną piękną całość.

Miłość
Wenus spędzi ten miesiąc w gwiazdozbiorze przeciwnego znaku Koziorożca. Jest to idealna okazja, aby wzmocnić relacje, które się dla Ciebie liczą. Może nawet do większego zaangażowania się, ustatkowania się, ślubu. W zależności od przypadku, może dojść albo to idealnego małżeństwa, albo do zakończenia związku, aby zrobić miejsca nowej miłości...

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Podczas pierwszej połowy miesiąca możesz żyć trochę pod presją, ciężko Ci zapanować nad swoją energią. Będziesz mieć jednak możliwość z biegiem czasu, aby na nowo połączyć się ze swoim wewnętrznym „ja”. Czeka Cię wiele intensywnych chwil w przyjaźni lub w miłości, ciesz się nimi!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.