Horoskop na miesiąc Luty 2019 dla znaku zodiaku Skorpion

Pierwsza połowa miesiąca może być dość napięta na planie nerwowym – komunikacja nie będzie Twoją mocną stroną. Może dojść do konfliktów, jeśli nie będziesz potrafił pójść na kompromis. Wenus wejdzie do gwiazdozbioru Koziorożca 3 lutego, co sprowadzi Twoje życie uczuciowe i finansowe w stronę trwania i bezpieczeństwa. Merkury w Rybach 10 lutego i Słońce 18 lutego zwiększą Twoją intuicję, co pomoże Ci w dokonaniu idealnych inwestycji i w znalezieniu wspaniałych strategii. Pełnia księżyca 19 lutego obdarzy Cię klimatem pełnym romantyczności, jest to idealny moment na zadeklarowanie swojej miłości lub zaproponowanie nowego dużego kroku do przodu w relacji z drugą połową. Mars od 14 lutego wejdzie w gwiazdozbiór przeciwnego znaku – Byka. Druga połowa miesiąca może więc być dość szalona dla par, a single mają wszystkie szanse, aby odnaleźć bratnią duszę. Przynajmniej na jedną noc.

Miłość
Nie polegaj na panującej atmosferze w pierwszej połowie miesiąca, która szybko może Cię zirytować: konflikty i napięcia mogą się pojawić, jeśli będziesz uparty. Na szczęście, Wenus w Koziorożcu zapowiada w miłości silne i trwałe relacje.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Determinacja to cenna cecha, jeśli nie jest ona synonimem jałowego uporu. Od 10 lutego, Merkury zwiększy Twoją intuicję, a 18 Słońce w Rybach obdarzy Cię urokiem osobistym do końca miesiąc. Z kolei Mars w Byku od 14 lutego wprowadzi zmiany w Twoich relacjach z innymi.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.