Horoskop na miesiąc Luty 2019 dla znaku zodiaku Waga

Pospiesz się z zakończeniem ważnych spraw do 3 lutego! Wejście Wenus do Koziorożca może schłodzić Twoje relacje z innymi i ograniczyć Twoje wydatki na kilka tygodni. Rygor i dyscyplina zastąpią trywialność, flirty i bicie serca... Pozostaje Ci jednak strona artystyczna, którą możesz wykorzystać: wejście Merkurego, a później Słońca do gwiazdozbioru Ryb stworzą romantyczną atmosferę, która idealnie sprzyja wyrażaniu uczuć i opinii. Jowisz wciąż dodaje Ci energii i proponuje Ci nowe możliwości, otwartość na nowości i na innych. Twoje środowisko rozszerzy się i przyniesie Ci dużo satysfakcji. Pierwsza połowa miesiąca będzie bardzo energiczna, z doskonałem zmysłem do przedsiębiorczości, błyskotliwymi pomysłami, niezależnością i twórczością. Tempo zwolni się w drugiej połowie miesiąca, ale zmysłowość wkradnie się do Twoich relacji z innymi.

Miłość
Mars i Uran w Twoim przeciwnym znaku Baranie, tworzą dość wybuchowy klimat do 14 lutego. Jednak dzięki Jowiszowi w Strzelcu odnajdziesz wiele nowych możliwości, zarówno w miłości, przyjaźni lub w kwestiach społecznych. Wykorzystaj pierwszą połowę lutego, aby odkryć obszary, których jeszcze nie znasz.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wykorzystaj nowe możliwości bez zadawania sobie zbyt wielu pytań. Jeśli jednak zbyt powierzchownie podejdziesz do spraw, spodziewaj się pewnego oporu. Pewne relacje są możliwe, musisz się jednak zobowiązać i przestać mieć wątpliwości, aby całkowicie rozwinąć swoje życie uczuciowe.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.