Horoskop na miesiąc Luty 2019 dla znaku zodiaku Wodnik

Słońce i Merkury są jeszcze w Twoim gwiazdozbiorze na kilka dni, pospiesz się z pokazaniem, na co Cię stać, zanim dojdzie do częściowego i czasowego zaćmienia. Mars wspiera Cię w pierwszej połowie miesiąca, zachęca do innowacji, rozpoczęcia nowych projektów, do niezależności i autonomii w działaniu. Może to się trochę popsuć od 14 lutego: Mars przejdzie do Byka, co spowoduje pewne napięcia. Jest to dość frustrujący klimat, wszelkie ideały wydają Ci się poza zasięgiem, a Ty masz tendencję do zbytniej upartości w działaniu i w relacjach, co szybko wywoła sprzeciw. Zbyt dużo energii popycha Cię do zbyt agresywnego i ekscentrycznego zachowania. Na szczęście Jowisz wspiera Cię i przynosi Ci szczęście, zwłaszcza w przyjaźni, oraz podkreśla wszelkie inicjatywy. Neptun może doprowadzić Twoje finanse do nieco chaotycznego stanu, warto więc przemyśleć i inaczej zorganizować swój budżet.

Miłość
Aż do 14 lutego, z łatwością zarządzasz swoją energią i nie masz żadnych problemów z komunikacją do 10 lutego. Skorzystaj z tej okazji, aby zaprowadzić swoje życie uczuciowe w dobrym kierunku, gdyż później wszystko może stać się bardziej skomplikowane.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jeśli masz ważne decyzje do podjęcia, jeśli chcesz doprowadzić do radykalnej zmiany, zrób to w pierwszej połowie miesiąca. 14 lutego Mars wejdzie w gwiazdozbiór Byka i może stworzyć przeszkody, zwolnić Twoje działania lub zwiększyć panujące napięcie.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.