Horoskop na miesiąc Maj 2018 dla znaku zodiaku Baran

Od 20 maja Wenus będąca w Raku położy nacisk na relacje rodzinne i kwestie administracyjne. Będziesz więc musiał zmierzyć się ze stertą papierów do wypełnienia bądź listą dokumentów do przyniesienia i to może bezpośrednio dotyczyć Twojego miejsca zamieszkania lub bardziej ogólnie, Twojego życia prywatnego. Umowy, pozwolenia na budowę lub wnioski o udzielenie jakichkolwiek zezwoleń... Będziesz musiał nabrać wystarczająco dużo dystansu, aby nie czuć się rozdrażniony lub podirytowany całą sytuacją. Neptun obdarzy Cię dużymi pokładami cierpliwości i sympatycznością, która w wielu kwestiach ułatwi Ci drogę, zwłaszcza w miejscach, w których od jakiegoś czasu spotykałeś same przeszkody. Twoje otoczenie wspiera Cię, a jego energia dodaje Ci otuchy i pomaga Ci w znalezieniu potrzebnych rozwiązań. 3 maja zbytnio idealizujesz swoje życie, 12 maja czeka Cię przebłysk geniuszu.

Miłość
Idziesz do przodu w stałym tempie. Twoje życie rodzinne przyniesie Ci wiele satysfakcji, a Ty spędzisz trochę czasu na wyobrażaniu sobie nowego miejsca dla każdego z członków rodziny. Energia, którą w to wkładasz przełoży się na ilość szczęścia.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Aż do 17 maja będziesz mieć wrażenie, że ktoś lub coś systematycznie staje Ci na drodze. Będzie to jednak chwilowe uczucie, które szybko zniknie.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.