Horoskop na miesiąc Maj 2018 dla znaku zodiaku Bliźnięta

Potencjalnie ten maj jest czasem, w którym możesz się zrelaksować i dobrze się bawić, być może jednak nie będziesz mieć po prostu za dużo takich okazji. Podwajasz swoje działania, możesz mieć więc problem w organizacji swojej pracy, aby oderwać się od priorytetów. Chcesz być obecny wszedzie i niczego nie przegapić. Nie możesz jednak być z jednej strony w pełni zaangażowany w rozwiązywanie niewielkiego problemu rodzinnego, a z drugiej kontynuowanie kwestii zawodowych lub jeszcze innych. Merkury w Byku namawia Cię do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i do zapomnienia wszelkich problemów, a w tym samym czasie cały szereg obowiązków spada Ci na głowę: wydarzenia rodzinne, imprezy szkolne, zebranie rodziców, rozmowy zawodowe, egzaminy lub wszelkie tego typu zobowiązania... Do wyboru, do koloru. Będziesz musiał jeszcze trochę poczekać, aby wytchnąć. Nie rób kroku do tyłu, Twoja praca opłaci się, a wakacje w końcu nadejdą!

Miłość
Wenus w znaku Bliźniąt pomoże Ci w przeżyciu historii miłosnej, związanej jednak bardziej z kwestiami psychicznymi niż fizycznymi, co może wywołać frustrację w Tobie lub w drugiej osobie. Komunikujesz jak najwięcej się da i to naw wszystkich frontach, dzięki czemu odczuwasz - mimo możliwej odległości - prawdziwą intymną więź.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Angażujesz się całą duszą i ciałem we wszystko, co postanowisz.Ta tendencja zwiększy się jeszcze bardziej w okolicach 20 maja - tym lepiej. Jeśli nikomu nie udaje się spotkać Cię na dłużej niż na 10 minut, może to doprowadzić do frustracji i zgrzytania zębami.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.