Horoskop na miesiąc Maj 2018 dla znaku zodiaku Byk

Od połowy miesiąca Jowisz stworzy podwójną kwadraturę do Merkurego i Marsa, będziesz musiał w jak najlepszy sposób przyzwyczaić się do takiego układu planet. Twoje nerwowe napięcie będzie odczuwalne przez Twoje otoczenie. Możesz spróbować kontrolować swoje reakcje, ale czasami nie uda Ci się ukryć złego samopoczucia. Pamiętaj jednak, że w tym miesiącu jest to jedynie tendencja spadkowa, maj przyniesie Ci powody, aby uzyskać ogromną satysfakcję zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Bądź jednak ostrożny - nie podejmuj decyzji w sprawach, których w pełni nie zrozumiałeś lub nie zdążyłeś przeanalizować. Jeżeli masz dość dużo odpowiedzialności w pracy, możesz wytłumaczyć swoją wizję rzeczy innym, zostanie to dość dobrze zaakceptowane. Niezależnie od tego, co się wydarzy, pamiętaj, aby wyrażać się w jasny i precyzyjny sposób, a będziesz mieć w sobie wystarczająco autorytetu, aby zostać wysłuchanym i narzucić swój punkt widzenia.

Miłość
Merkury w koniunkcji do Słońca zachęci Cię do przemyśleń na temat przyszłości. Chcesz budować stałe relacje, odnosząc się do czasu, Twojej życiowej energii i intuicji. I masz rację - jest to najlepszy sposób na to, aby zrealizować swój plan, zwłaszcza, że w tym miesiącu korzystasz z pozytywnych wpływów Plutona w znaku Koziorożca.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jeżeli istnieją problemy finansowe bądź jesteś w trakcie pewnych negocjacji do 20 maja, złóż konkretne wnioski i poczekaj, ostatnie dni będą już znacznie bardziej elastyczne.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.