Horoskop na miesiąc Maj 2018 dla znaku zodiaku Lew

Kończy się już układ Uranu w Baranie, co sprawi, że poczujesz się spokojniejszy. Ta energiczna planeta już od kilku lat wpływała na Twoje poszukiwanie wyzwań. W wyniku tego wiele zyskałeś, gdyż pozwoliło Ci to lepsze określenie i stworzenie zasobów. Ciężko pracowałeś, wkładając w to wiele energii. Możesz więc teraz trochę odpocząć. Być może będziesz mieć pewne trudności z zaakceptowaniem zmian lub z rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu. Bardzo możliwe, że przez dłuższy czas będziesz szukać idealnej organizacji w nowym porządku. Całe szczęście, że szybko podejmujesz decyzje i nie żałujesz za długo przeszłości. I nie ma czego, zwłaszcza, że Twoje przyszłe projekty bardzo szybko zostaną wdrożone w życie i będą źródłem pełnej satysfakcji. W najgorszym wypadku dojdzie do kilku poprawem, ale najważniejsze, że już zrobiłeś krok do przodu. Wenus w Bliźniakach podniesie Cię na duchu i wpłynie pozytywnie na Twoją umiejętność dialogu i negocjacji. W okolicach 20 maja otrzymasz bardzo dobre wieści. Z kolei 2 maja oraz podczas ostatnich trzech dni miesiąca skorzystasz z pozytywnych wpływów Księżyca - najlepiej umówić się wtedy na ważne spotkania.

Miłość
Od 17 maja opozycja Marsa wzbudza w Tobie dylemat. Czy powinieneś wszystko poświęcić dla miłości czy też uporządkować swoje życie, nie wyrzekając się niczego dla ukochanej osoby? Niektóre kwestie mogą Ci się wydać dość skomplikowane, nie będziesz potrafił działać spontanicznie. Wyobraźnia też nie jest Twoim największym atutem w tym miesiącu. 12 maja będziesz mieć wrażenie, że znalazłeś rozwiązanie, nie zrobisz jednak kroku do przodu, a raczej postarasz się zrozumieć i zakwestionować dotychczasowy porządek. Nie bądź jednak zbyt wymagający wobec siebie samego, pozwól Wenus w Bliźniakach pokazać Ci drogę, a odkryjesz zupełnie nieznane Ci do tej pory możliwości. 14 maja nie bądź uparty z byle powodów, czasami niewiele trzeba, aby znaleźć kompromis.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Łapiesz byka za rogi i stajesz się na nowo królem dżunglii. Nie pokazuj jednak zbytnie dumy, gdyż może to się obrócić przeciwko Tobie. Pokazując skromność i dobre chęci, umocnisz swoją pozycję oraz więzi, które budujesz już kilka lat.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.