Horoskop na miesiąc Maj 2018 dla znaku zodiaku Ryby

Większość planet znajdujących się w żywiole Ziemi mogą sprawić, że zapragniesz schować się trochę w swoim własnym świecie. Musisz skonfrontować się z reczywistością, czy Ci się to podoba, czy nie. Na szczęście potrafisz świetnie dostosować się do sytuacji, nie tracąc poczucia sensu. Musisz teraz świadomie podejść do spraw, które wcześniej nie wymagały żadnego zastanowienia. Jeśli pragniesz rozpocząć nową działalność, będziesz musiał stworzyć oficjalny plan i zorganizować się w formalny sposób, aby dostosować się do wymagań administracyjnych, które nie są łatwe. Twoja umiejętność zarabiania pieniędzy będzie mile widziana, możesz mieć jednak dużo do czynienia z papierkową robotą w tym miesiącu. Rozmowy i negocjacje będą w centrum uwagi, możesz również pracować z osobami z Twojego najbliższego otoczenia - rodzicami lub dziećmi. Warto wtedy jednak pomyśleć o ochronie interesów wszystkich osób. Maj będzie więc miesiącem organizacji, co nie jest dla Ciebie zbyt entuzjastyczne. W każdym razie będziesz czerpać z tej organizacji duże korzyści w przyszłości. Idziesz zgodnie z duchem czasu i jesteś doceniony przez innych, zwłaszcza wobec działań, które podejmujesz. Nawet jeśli czasem wahasz się, zanim podejmiesz kolejny krok i przezwyciężysz przeszkodę, odnajdziesz w innych ogromne wsparcie. 29go maja nie bój się odmówić, często właśnie w taki sposób można iść do przodu.

Miłość
Wyrafinowanie i delikatność, które Ciebie cechują, mogą doprowadzić do trudności w wyrażaniu emocji. Niewiele mówisz, ale kiedy tak się dzieje, często masz ostatnie słowo bez potrzeby tworzenia konfliktu. Czas w maju przepłynie Ci pod znakiem mocnych więzi w miłości, rodzinie i przyjaźni.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jeżeli na pierwszym spotkaniu nie chcesz od razu przejść do szczegółów, nie musisz, możesz poprosić o czas. Czy w życiu prywatnym, czy też zawodowym, poczekają na Ciebie. Naucz się więc postawić czasem na swoim, a jeszcze więcej na tym zyskasz.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.