Horoskop na miesiąc Maj 2018 dla znaku zodiaku Waga

W tym miesiącu staniesz się niezwykle sympatyczny dla wszystkich, których spotkasz na swojej drodze. Obdarzysz całe swoje otoczenie pełnym zaufaniem. Masz postawę "peace and love" i jedynie Saturn wysyła Cię od czasu do czasu w kierunku znaków "stop". Używasz swojej wolności i próbujesz odkrywać wszelkie ścieżki. Podczas pierwszych dni miesiąca skontaktujesz się z osobami, które mogą pomóc Ci w polepszeniu Twojego życia zawodowego. W okolicach 17 maja uda Ci się uzyskać możliwość umowy lub rozmowy, które zwiększą Twoje szanse na osiągnięcie określonych celów, będących wcześniej jedynie dalekim marzeniem. Wszystko jest możliwe! 1 maja zdasz sobie sprawę z pewnych drobnych błędów, które często popełniasz, dzięki czemu nie powtórzysz ich już przez dłuższy czas. Układ planet zwiększa Twoją samoświadomość, związaną przede wszystkim z doświadczeniem. Akceptujesz te lekcje i wyciągasz szybkie, acz solidne wnioski. Maj oferuje Ci więc wiele możliwości na rozpoczęcie wielkiego życiowego projektu, będziesz w końcu mógł popatrzeć w przyszłość z jasnością umysłu. Jeżeli nie jesteś pewien niektórych swoich uczucć, jest to dość ważny sygnał. Pamiętaj, aby słuchać samego siebie, a wypłyniesz na spokojne wody.

Miłość
Bycie opiekuńczym wobec ukochanej osoby może tylko polepszyć Wasze relacje. Trygon Mars/Wenus od 17 maja wprowadzi zdrową atmosferę i dużo pozytywnej energii do Waszego związku, nie będziesz mieć żadnych problemów z okazaniem czułości.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jeżeli nie potrafisz odpowiedzieć na pierwsze pytanie, przejdź do następnego. Zobaczysz, że niektóre problemy rozwiążą się same. Jeżeli potrafisz dostosować się do nowych sytuacji, nie napotkasz żadnych kłopotów.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.