Horoskop na miesiąc Maj 2019 dla znaku zodiaku Bliźnięta

Mars w Twoim znaku do 15 maja dodaje Ci energii i entuzjazmu. Pamiętaj jednak, aby nie brać na siebie zbyt dużo, łatwo możesz się rozproszyć. Duch walki zmusi Cię do odkrycia nowych horyzontów, poznasz nowe osoby, ale być może będziesz działać za szybko i w nerwach. Od 15, powinieneś podjąć się romantycznych inicjatyw. Jeżeli napotkasz trudności, bądź wytrwały i zacznij jeszcze raz. Słońce i Merkury wejdą w tym samym momencie do Twojego gwiazdozbioru, co doprowadzi do atmosfery pełnej uwodzicielskiej świeżości pod koniec miesiąca. Uważaj jednak, jeśli jesteś urodzony w drugiej części, Jowisz może popchnąć Cię do nadmiaru i konfrontacji, ale miiłość to nie gra, a prowokacja może obrócić się przeciwko Tobie. Wykorzystaj więc jak najlepiej możesz pierwszą połowę miesiąca, a potem po kilku przejściach, powrócisz do nowych ekscytujących przygód 20 maja!

Miłość
Powinieneś wyjaśnić wszystko do 5 maja, pokazać swoje umiętności do 14, a zaproponować i zorganizować wspólne projekty do 15 maja. Później będziesz musiał się bardziej skupić na ognisku domowym, rodzinie, a ciężko będzie Ci zarządzać swoimi uczuciami...

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Kiedy wszystko ucichnie i się uspokoi, powinieneś odpocząć. Zdolność adaptacji będzie Twoim najlepszym atutem, podążaj więc za stworzoną już atmosferę. Wykaż się powagą, kiedy zostanie poruszona kwestia odpowiedzialności, a ciepłem, kiedy mowa o miłości. Wykorzystaj pierwszą połowę miesiąca, aby działać, gdyż później kontekst mniej będzie sprzyjać Twoim planom.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.