Horoskop na miesiąc Maj 2019 dla znaku zodiaku Ryby

Przez Wenus w Baranie, będziesz musiał znowu dostosować się do dość szorstkich relacji podczas pierwszej połowy miesiąca. Nie powinno Ci to jednak sprawić problemów, gdyż da Ci to możliwość doświadczenia bardziej zmysłowej relacji i żywych dyskusji. Atmosfera będzie jednak zdecydowanie przyjemniejsza w ciągu ostatnich dwóch tygodni, dzięki przejściu Wenus do gwiazdozbioru Byka. Czeka Cię spokojny, zmysłowy czas, pełen szczęścia w kwestiach finansowych i w życiu miłosnym, pełnym czułości. Twoje otoczenie również będzie pełne komfortu i stabilności w życiu materialnym. Korzystaj z tych pięknych aspektów planet, gdyż od 20 maja, Słońce i Merkury w Bliźniętach mogą przyprawić Cię o ból głowy. Merkury zmusi Cię do przeanalizowania kwestii materialnych, a słońce wprowadzi napiętą sytuację. Wszystko będzie dziać się za szybko! Naładuj swoje baterie podczas pełni księżyca 18 maja, gdy panujący klimat wciąż jeszcze będzie pełen romantyzmu, zmysłowości, głębokości, tajemnic...

Miłość
Merkury (5 maja) i Wenus (14 maja) przejdą do przyjaznego znaku – Byka. 15 maja Mars przejdzie z kolei do gwiazdozbioru Raka, co obdarzy Cię chęcią założenia rodziny, stworzenia domu... W duecie lub w grupie.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Tak długo, jak będziesz trzeźwo stąpać po ziemi, wszelkie nadzieje są do spełnienia w tym miesiącu, czy to w kwestii spotkania bratniej duszy, zachowania swoich uczuć, ciepła lub bezpieczeństwa. Podejmij działania przed 20 maja, jeśli chcesz uzyskać najbardziej satysfakcjonujące rezultaty. Zaplanuj coś na 18 maja: niech ta pełnia księżyca posłuży Twojemu życiu miłosnemu, przyjaźniom, aspiracjom...Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.