Horoskop na miesiąc Maj 2019 dla znaku zodiaku Strzelec

Aż do 15 maja, Mars w Bliźniętach obdarzy Cię ogromnymi pokładami energii! W tej niezwykle dynamicznej atmosferze, miiłość staje się pełna pasji i namiętności. Uważaj jednak na swoją postawę i składane obietnice. Opozycja Marsa do Twojego znaku wywoła niepożądane reakcje, które mogą doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji. Do 14 maja, Wenus ochroni Twoje życie uczuciowe, Twój związek będzie pełen dynamiczności i spontaniczności. Warto wykorzystać ten czas na wspólne omówienie przyszłości lub po prostu do spędzenia razem czasu w tej dynamicznej codzienności. Twoje kwestie finansowe również zostaną ochronione na ten czas. W drugiej połowie miesiąca, niebo się uspokoi, dzięki przejściu szybkich planet do gwiazdozbioru Byka, ale od 20 maja Merkury i Słońce przejdą do Bliźniąt, co wznowi miłosny prąd... Osoby urodzone w trzeciej części będą jeszcze bardziej pod wpływem tych planet, gdyż Jowisz niezwykle korzystnie na nie wpływa.

Miłość
Twoje relacje mają się dobrze aż do 14 maja, a nawet później: Wenus w gwiazdozbiorze Byka może doprowadzić Cię do kilku ekscesów, ale oprócz kilku kilogramów więcej lub kilku rozczarowań, nie stworzy to wielkich problemów, a to jest najważniejsze! Od 20 maja, Słońce i Merkury w przeciwnym znaku do Twojego (Bliźniąt) ożywią Twoje uczucia!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jeżeli nie potraktujesz swoich marzeń jako rzeczywistość lub jesli poznasz nowych ludzi po 20 maja, to znaczy, że idziesz zgodnie z tym, co rezerwuje Ci niebo, w zarówno wygodnej, jak i zróżnicowanej atmosferze.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.