Horoskop na miesiąc Maj 2020 dla znaku zodiaku Lew

Plany, przyjaciele i aktywność społeczno-zawodowa w centrum uwagi, drogi Lwie! Aż do 20-go, Słońce w Byku oświetla Twoją karierę i życie zawodowe. Będąc zaangażowanym w tym temacie, zachowaj ostrożność, ponieważ Uran, także w Byku, informuje o pewnych nieprzewidzianych wydarzeniach, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w pierwszej dekadzie. Od 21-go, gdy Słońce pojawi się w Bliźniętach, twoje życie towarzyskie nabiera blasku. Merkury towarzyszy mu od 13-go i ma dla Ciebie żartobliwe dyskusje i zabawy duchowe! Wenus, także w Bliźniętach, trzyma kciuki za kobiecą przyjaźń lub twoje plany! Mars i Saturn, stojąc naprzeciw twojego znaku, nadają twojemu partnerowi lub wspólnikowi szczególnego znaczenie, zwłaszcza w pierwszej dekadzie. Bądź otwarty i cierpliwy, w przeciwnym razie mogą pojawić się konflikty. Jowisz i Pluton reorganizują twoje codzienne życie, w trzeciej dekadzie. Zaakceptuj konieczne zmiany.

Miłość
Będziesz musiał znaleźć równowagę pomiędzy możliwym konfliktem (do 14-go), a związkiem z drugą osobą (od 15-go). Skup się zatem na swoim życiu towarzyskim. Przez cały miesiąc piękna Wenus będzie cię rozpraszać, ale i relaksować. Miłośc w przyjaźni może okazać się wspaniałym wyborem. Bądź taktowny w stosunku do każdego.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Saturn w Wodniku, naprzeciw twojego znaku, zapowiada ważne zmiany w twoim małżeństwie lub związku, w pierwszej dekadzie. Poświęć czas i zastanów się co jest ważne w życiu. Wykorzystaj swoją pewność siebie, jest potężna!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.