Horoskop na miesiąc Marzec 2018 dla znaku zodiaku Byk

Saturn w Koziorożcu podkreśla delikatnie Twoje błędy z przeszłości i pozwala Ci na otworzenie nowego rozdziału w życiu. Nadal jesteś bardzo samokrytyczny – zupełnie niepotrzebnie. Skorzystaj z wpływów Marsa w żywiole Ognia, który otworzy przed Tobą wiele nowych drzwi, których nie udało Ci się nigdy wcześniej przekroczyć. Zastanawianie się nad sobą wyzwoli Cię od ciężkich ograniczeń ; nowe możliwości pozwolą Ci wreszcie na osiągnięcie celu. Nie rezygnuj zbyt łatwo, jeśli ktoś nie powie od razu « tak » za pierwszym razem. Na początku miesiąca pewne oczekiwane porozumienia nastąpią, co pozwoli Ci w wyeliminowaniu wszystkiego, co do tej pory stawało Ci na drodze w realizacji projektów. Silne planety są Twoimi sprzymierzeńcami – uzbrój się w cierpliwość, a przeniesiesz góry.

Miłość
Pragniesz legalizacji Waszego związku, ale to zdecydowanie nie jest jeszcze czas na zamieszkanie razem. Jowisz jest w opozycji do Twojego Słońca, co sprawi, że 21 marca Twoje próby osiągnięcia celu mogą być bardzo trudne. Nie zniechęcaj się, ziarenko pomysłu już się zrodziło, teraz powoli rośnie.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
2 marca być może pomylisz się co do pewnej osoby, nie będzie to jednak miało większych konsekwencji. Możesz kontynuować i iść do przodu. Jeśli właściwie opanujesz swoją energię i zagrasz fair-play, uda Ci się obronić swoje interesy.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.