Horoskop na miesiąc Marzec 2018 dla znaku zodiaku Koziorożec

Masz czasami wrażenie, że nic nie rozumiesz i możesz mieć kłopoty ze zrozumieniem swoich własnych pragnień – to normalne. Pluton to planeta wątpliwości, zmniejsza ona Twoją zdolność do podejmowania decyzji. Twój przenikliwy umysł i bystrość mają przez ten czas trochę trudności. Ale masz na szczęście wsparcie Neptuna, dzięki któremu szybko odzyskasz łatwość w podejmowaniu decyzji. Warto w tym czasie poczekać, aż pewne wydarzenia same się ujawnią. Nie zawracaj sobie zbytnio głowy ze skomplikowanymi osobami, gdyż czeka Cię niebawem dużo pięknych wyzwań. Za kilka tygodni zostaniesz poproszony o działanie w życiu zawodowym, związane z Twoimi umiejętnościami. Saturn jest Twoim sprzymierzeńcem, a wysiłki z ostatnich lat nie pójdą na marne. Przyszedł czas na uznanie w każdej sferze życia. Jest to okres, którego szybko nie zapomnisz !

Miłość
To w miłości przede wszystkim pokażesz, na co Cię stać. W tym miesiącu jesteś gotowy na każde szaleństwo, pragniesz iść do przodu i przekroczyć bariery swojej osobowości. Można jedynie zachęcić Cię do pójścia za swoim impulsem. Prowadzi Cię pasja ! To prawdziwa przyjemność obserwować Twoją spontaniczność.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Możesz wznowić ćwiczenia fizyczne, zdecydowanie potrzebujesz sportu, aby utrzymać rytm. Jeśli Twoje życie miłosne jest pełne szaleństwa, zajdziesz bardzo daleko.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.