Horoskop na miesiąc Marzec 2018 dla znaku zodiaku Lew

Od 18 marca Mars w sprzymierzonym znaku doda Ci ochoty na podjęcie wyzwań. Nowe możliwości pojawiają się jedna za drugą, a Ty ich nie przegapisz. Możesz jednak wziąć na siebie zbyt dużo odpowiedzialności, co mogłoby spowodować utratę kontroli. Przez co Twoje działania zostaną zamknięte w błędnym kole. 22 marca zaczniesz w końcu uwalniać się od ograniczeń, będziesz mógł również liczyć na wsparcie ze strony zespołu czy bliskiej rodziny. 27 marca Księżyć delikatnie polepszy Twoje życie miłosne i Twoje relacje z dziećmi. Ciesz się więc tą chwilą. Twoje życie uczuciowe skorzysta z obecności pięknej Wenus w Rybach w koniunkcji do Merkurego i Neptuna.

Miłość
korzysta z pozytywnych wpływów, wszystko dzieje się pomyślnie, zarówno emocjonalnie, jak i seksualnie. Żyjesz więc w idealnej harmonii, która unosi Cię do chmur !

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
W okolicach 25 marca nie wdawaj się w jakiekolwiek jałowe dyskusje, gdyż w niczym to nie pomoże, a może właśnie przechylić szalę na złą stroną. Nie upieraj się niepotrzebnie przy swoim, światło niebawem zmieni kolor na zielone. Będziesz mógł sobie wtedy pogratulować tej decyzji.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.