Horoskop na miesiąc Marzec 2018 dla znaku zodiaku Strzelec

Ten miesiąc pełen jest niespodzianek, a drugi tydzień nie pozwoli Ci na chwilę przerwy. Czas na rozważenie nowych planów. Mimo tego, że przez Uran możesz niebawem stawić czoła nieoczekiwanym zdarzeniom, masz w sobie wystarczająco mądrości, aby właściwie zareagować wobec delikatnych sytuacji. Twoim głównym zadaniem będzie czerpanie przyjemności z wszystkiego, co robisz, a Twoim motorkiem napędowym będzie do wyboru : , zabawa lub nowe plany na przyszłość. Wiatr jest Twoim sprzymierzeńcem ! Jedynie w ostatnim tygodniu krótka przerwa może doprowadzić do lekkich opóźnień. Nie przywiązuj do tego zbytniej wagi, gdyż dzięki tej przerwie odpoczniesz i iłość, zregenerujesz siły. Nowe możliwości czekają na Ciebie !

Miłość
Próbujesz działać na wszystkich frontach wobec Twojej nowej miłości. Może to jednak doprowadzić do Twojej wszechobecności, co sprawi, że ukochana osoba zmęczy się tą sytuacją. Czułość będzie dobrze widziana !

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Możesz zdać się na swoją intuicję, która Cię nie zdradzi. Nie musisz akceptować wszystkich wyzwań, które zostaną Ci zaproponowane. Warto ustalić granice, których nie przekroczysz. Dzięki temu z łatwością będziesz piąć się w górę.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.