Horoskop na miesiąc Marzec 2019 dla znaku zodiaku Panna

Układ planet, zwłaszcza Merkurego, może negatywnie wpłynąć na Twoje relacje z innymi w tym miesiącu – będzie to ciężkie doświadczenie dla Twoich delikatnych nerwów. Awarie, błędy, wszelkie problemy w domu są na porządku dziennym. Może zabraknąć Ci dystansu, co doprowadzi do sytuacji pełnych nerwowości, które wpłyna rrównież na Twoje relacje z innymi. Bycie w złym nastroju, wybuchy złości, niecierpliwość... Na szczęście, Mars w byku będący w aspekcie Saturna w Koziorożcu, stworzy układ 3 znaków z żywiołu Ziemi – razem z Twoim – co doprowadzi do harmonii w pracy, i do dobrej organizacji bezpiecznej przyszłości. Wejście Uranu do Byka 11 marca doprowadzi również do wielu pozytywnych zmian w najbliższych latach – wiele zewnętrznych sytuacji pomogą Ci w zamienieniu Twojego życia na takie, jakie pragniesz, bez łez i żalu. Pod koniec miesiąca, przybycie Wenus do gwiazdozbioru Ryb obdarzy Twoje życie miłosne pokładami energii oraz chęcią większego zaangażowania.

Miłość
Czeka Cię wiele szczęśliwych zmian w najbliższych latach. W tym miesiącu Merkury może jednak doprowadzić do kilku stresujących sytuacji, które sprawią, że nie będziesz w stanie całkowicie się zrelaksować. Pamiętaj, że nigdy nie będziesz mieć całkowitej kontroli nad wszystkim, co dzieje się w Twoim życiu. Czasami warto ponieść się chwili, przypadkowi, marzeniu...

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Twoja kondycja i umysł są chronione przez układ planet. Nie daj się więc rozproszyć przez niepotrzebne szczegóły, nad którymi nie masz kontroli. Wykorzystaj możliwości do stworzenia porozumienia w celu ustalenia podstaw w relacji i ułatwienia sobie życia.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.