Horoskop na miesiąc Marzec 2019 dla znaku zodiaku Skorpion

Twoje życie nabiera tempa: czeka Cię coraz więcej zmian, coraz więcej rozmów z innymi. Jednak ten miesiąc będzie jeszcze pełen sprzecznych wpływów. Planety poruszają się w powolnym tempie, a zmiana pozycji planety Uran do Twojego znaku przez najbliższe 7 lat zdecydowanie na Ciebie wpłyną! W najbliższych latach ponownie rozważysz swoje podejście jako jednostka do świata i wprowadzisz kilka nowych zasad. Jesteś uparty, a to może też doprowadzić do burzliwych sytuacji, nieoczekiwanych zmian w Twoim życiu i w Twojej osobowości. Nie trzymaj się kurczowo swoich pewników z przeszłości: pewne drzwi się otwierają, spróbuj najpierw zrozumieć, jakie przedstawia to możliwości. Jeśli zaś chodzi o krótszą perspektywę, Merkury wraca do gwiazdozbioru Ryb, co da Ci w tym miesiącu dużo czasu na przemyślenie i rozwój swojej intuicji. Jednak nawet przez trzy pierwsze tygodnie czeka Cię wiele spóźnień, niedotrzymanych terminów, awarie samochodów, problemy komputerowe itd. W miłości możesz spodziewać się dość napiętych sytuacji, Twoje uwodzenie może napotkać kilka przeszkód.

Miłość
Twoje relacje w tym miesiącu mogą być napięte, jeśli nie dasz innym tych samych przywilejów, jak sobie. Pewne przyjaźnie się oddalają, Twoja druga połówka nie ma cierpliwości do Twojego ciągłego podejrzenia... Bądź ostrożny!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Zaufaj swojej intuicji, pamiętaj, aby uzbroić się w cierpliwość i w tolerancję. Taka postawa pomoże Ci poznać nowe osoby, które są przeciwieństwem osób z Twojego środowiska, a to doświadczenie może doprowadzić do trwałego związku...Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.