Horoskop na miesiąc Marzec 2019 dla znaku zodiaku Strzelec

Twoje życie miłosne jest w centrum uwagi, dzięki Wenus w Wodniku między 2 a 27 marca. Powiew świeżego powietrza na Twoje kwestie emocjonalne sprawia, że rozwijasz relacje pełne wolności, jak i solidarności, niezależności i opiekuńczości, wszechstronności i sprawiedliwości. Wszyscy dookoła uważają, że masz mnóstwo uroku osobistego, jest to więc idealny czas na poznanie bratniej duszy, jeśli nadal jesteś singlem. W tym czasie Uran zmieni położenie i na 7 lat przejdzie do gwiazdozbioru Byka 11 marca. Może to w tym czasie powodować wiele zmian materialnych. Zmotywuje Cię to również do przedsięwzięcia długoterminowych prac i do skupienia się na trudnych kwestiach. Merkury w Rybach między 6 a 27 doprowadzi do dość dużego zmęczenia, zwłaszcza na planie nerwowym. Oznacza to powolność i niezdarność we wszystkich dziedzinach życia. Może to się więc przełożyć na problemy dotyczące kanalizacji (nieszczelny kran, problemy z wodą), awarie, incydenty, opóźnienia, korki... Będziesz jeszcze bardziej na to wszystko narażony niż inni, gdyż Twój szalony temperament nie znosi takich problemów . Pocieszysz się jednak wraz z nadejściem wiosny 21 marca, gdzie pełnia księżyca napełni wszystkich chęcią dobrej zabawy.

Miłość
Jeśli podążasz za głosem serca, czeka Cię niesamowity miesiąc. Pamiętaj, aby niekoniecznie ufać swojemu umysłowi, który tonie w sprzecznościach. To w przyjaźni zaznasz najwięcej satysfakcji, nawet jeśli dojdzie do zakłóceń lub opóźnień nawet do 27 marca.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Tak długo, jak skromność będzie towarzyszyć Twoim monologom, Twoje relacje powinny zostać utrzymane na tej samej pozycji. Nie jest to jednak idealny moment na rozpoczęcie ważnych dyskusji lub poszukiwanie formalnych porozumień – wymiany zdań pełne będą niejasności.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.