Horoskop na miesiąc Marzec 2019 dla znaku zodiaku Waga

Atmosfera w życiu miłosnym będzie w tym miesiącu lekka jak piórko. Idealny więc na czas na spędzenie czasu w dobrym towarzystwie i poznanie nowych, ciekawych osób. W tym kontekście, Uran wejdzie do gwiazdozbioru Byka 11 marca, co wprowadzi wiele zmian i działań związanych przede wszystkim z kwestiami materialnymi – inwestycjami lub wydatkami; czekają Cię zarówno te dobre, jak i te złe wiadomości. Merkury między 6 a 27 marca stworzy opóźnienia i incydenty, które mogą doprowadzić Cię do frustracji, zwłaszcza w życiu towarzyskim. Twój nastrój nie zawsze będzie całkowicie optymistyczny. Mars w Byku wspiera Twoją energię życiową i zachęca do skończenia tego, co zacząłeś. W tym roku równonoc wiosenna zbiega się z pełnią księżyca w Twoim gwiazdozbiorze. Zapamiętaj więc datę 21 marca i zaplanuj intensywny dzień, poznaj ludzi i nie bój się wymiany zdań. Wyjdź do innych! Twój osobisty urok jest wzmocniony Twoim dobrym humorem tego dnia.

Miłość
Wenus w Wodniku między 2 a 26 marca napełni ten miesiąc wieloma spotkaniami, odkryciami, rozmowami z przyjaciółmi. Czeka Cię więc niezwykle satysfakcjonujący miesiąc w kwestiach towarzystkich. Nie bój się wykorzystać swojego uroku osobistego i umiejętności dyplomacji, aby zwiększyć ilość spotkań i wymian zdań. Nawet jeśli dojdzie do kilku opóźnień, z łatwością uda Ci się zamienić je w coś pozytywnego!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Korzystaj z obecności Wenus w Wodniku, aby rozszerzyć krąg znajomych i poznać nowych przyjaciół. Twoje życie uczuciowe skąpane jest w przyjemnej atmosferze pełnej rozmów, dzielenia się, odkryć, które jeszcze bardziej wzmacniają codzienne relacje z innymi.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.