Horoskop na miesiąc Marzec 2020 dla znaku zodiaku Baran

Nie można się nudzić w tym miesiącu, drogi Baranie! Twój mistrz, Mars, w Koziorożcu trochę cię rozbawi! Będziesz reagował, czasem nawet agresywnie, dozował swoją energię, stopniował swoje działania. Aż do 20-go, Słońce w Rybach delikatnie obudzi w tobie światło duchowości. Czasami dobrze jest pozwolić, aby tak się stało. Od 21-go Słońce jest w twoim domu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Gromada Koziorożca wywiera szczególny nacisk na sprawy społeczno-zawodowe. Akceptujesz oczywiste zmiany, nie opierasz się temu – pewne kwestie muszą zostać zmodyfikowane. Po 23-im, Saturn, w pięknym aspekcie twojego Słońca, daje ci ogromne wsparcie w realizacji długoterminowych planów. Zrozum, że czas jest twoim sprzymierzeńcem, skoncentruj się na celu, a nie na czasie potrzebnym na jego realizację. Pokochaj swoje przeznaczenie!

Miłość
Sprawy zawodowe zajmują ważne miejsce w twoim życiu. Musisz się zastanowić czy w tym miesiącu zrezygnować z pracy. Rozbudzisz w sobie silne pożądanie, ale piękna Wenus zostawi cię 5-go, by przejść w znak Byka. Mars i Wenus, sugerują, że będziesz nadmiernie podekscytowany, biorąc pod uwagę twoje życie emocjonalne. Uspokój się.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Aktywny miesiąc! I nie chodzi tu o niezadowolenie, ale pojawi się stres, problemy i konieczność podjęcia decyzji. Nie spiesz się! Wiesz jak ważna jest dyplomacja, przemyślenia, ale i element zaskoczenia zamiast gotowego rozwiązania.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.