Horoskop na miesiąc Marzec 2020 dla znaku zodiaku Strzelec

Pragmatyzm i materialne troski w tym miesiącu, drogi Strzelcu! Twój dom lub twoja rodzina będzie wymagać twojej uwagi do 20-go. Dyskusje, czasem zaognione, będą łagodniejsze pomiędzy 5-tym a 17-tym. Neptun w Rybach, w drugiej dekadzie, rozmywa wyraźny kształt intymności. Sektor pieniężny jest pod wpływem Marsa, Jowisza, Saturna (do 22-go) i Plutona: sposób, w jaki zarabiasz na życie, wciąż podlega zmianom i dostosowaniom! Chcesz się rozwijać - te planetarne siły ci pomogą. W pierwszej dekadzie poczujesz jak Uran w Byku stopniowo wpływa na twoją pracę lub zdrowie. Niezależnie od tego, jakiej sfery to dotyczy, wyluzuj, pozwól sobie na rozpustę! 22-go Saturn zmienia znak i przechodzi do Wodnika: twój umysł będzie w stanie poddać się każdej próbie!

Miłość
Od 21-go, Słońce w Baranie, przynosi wspaniałą dawkę zwycięskiego podboju, optymizmu i ciepła! Wenus w Byku, praktycznie przez cały miesiąc, zwiększy twoją charyzmę w pracy lub poprawi twoje codzienne życie. Chciałoby się zapytać: czy będziesz skupiać się bardziej na sukcesie finansowym, a mniej na miłości? Chyba że miłośc i pieniądze mogą być równorzędne?

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Gromada w Koziorożcu stymuluje cię do myślenia o swojej przyszłości, szczególnie finansowej. Saturn w Wodniku, na długie miesiące zakorzeni w tobie najbardziej wizjonerskie pomysły: wszystkie one są doskonałe! Zachowaj optymizm, wszechświat zna twoje potrzeby!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.