Panna, Horoskop na miesiąc Grudzień 2019

Najważniejsze w grudniu tego roku będą relacje z innymi. Merkury, Twoja planeta, przejdzie do Skorpiona, zwiększając przy tym Twoje pragnienie ostrych dyskusji! Pomoże mu w tym również Mars w Skorpionie. Twoje najbliższe otoczenie również odczuje te same wpływy od 10 grudnia. Słońce w Strzelcu do 22 grudnia zwiększy znaczenie rodziny i domu w Twoich oczach. Słońce w Koziorożcu, Jowisz, Saturn i Pluton sprawią następnie, że najważniejsza stanie się ta druga połówka lub dzieci. Pragniesz stworzyć coś trwałego. Niezależnie od tego, czego to może dotyczyć, niebo wspiera Cię w tym przedsięwzięciu. Jeśli jesteś z drugiej dekady, dojdzie do zmian w Twoim życiu uczuciowym, czy tego chcesz, czy nie.

Miłość
Do 20 grudnia gwiazdy pozwolą Ci w pełni cieszyć się emocjonalnym szczęściem, a Wenus w Koziorożcu zwiększy Twoją potrzebę stabilności i zapuszczenia korzeni. Mars zintensyfikuje relacje miłosne, które nie raz Cię zaskoczą. Po 21 grudnia, zwłaszcza jeśli jesteś z ostatniej dekady, zostaniesz zauroczony osobą z Twojej pracy lub po prostu Twoją pracą.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Prawdopodobnie uda Ci się zrealizować plany i cele na ten miesiąc. Może to jednak doprowadzić do zmniejszenia pokładów energii, nie zapomnij o odpoczynku. Możesz zostać poproszony o wybranie między pracą a domem.

Ten rok zakończy się pozytywnymi energiami dla nas wszystkich! Jowisz, Saturn, Uran i Pluton, wszystkie w harmonii między sobą i w żywiole Ziemi przygotują dla nas świetną bazę na przyszłość! Bądźmy więc ogrodnikami naszego własnego życia. Słońce w Strzelcu aż do 22 grudnia oraz Merkury od 9 grudnia zwiększą w nas entuzjazm i pragnienie korzystania z okazji, które się nam sprezentują. Pomoże nam w tym Mars w Skorpionie, który doda nam energii, obdarzy nas duchem walki. Będziemy wiedzieć, kiedy i w jaki sposób wyrazić swoje potrzeby. Wenus w Koziorożcu do 20 grudnia stworzy relacje pełne szacunku oraz stabilności. Z kolei od tej daty przejdzie ona do gwiazdozbioru Wodnika, co może doprowadzić do romansów i oznak wolności! Kiedy Słońce przejdzie do Koziorożca 22 grudnia, ogólna atmosfera stanie się spokojniejsza. Powoli zaczyna się zima. Warto więc znaleźć czas na chwile refleksji.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.