Horoskop na miesiąc Październik 2019 dla znaku zodiaku Koziorożec

Próbujesz ukryć swoje uczucia przed daną osobą? Pamiętaj, że wpakujesz się przez to w sytuację pełną problemów. Według Ciebie, inni powinni czytać Ci w myślach. Takie zachowanie może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji w życiu uczuciowym. Skoncentruj się więc na komunikacji, nie zamykaj się w swoim własnym świecie. Osoby z Twojego otoczenia nie mogą cały czas rozszyfrowywać znaków, które im wysyłasz. Stabilność i trwałość w przyjaźni dodadzą Ci odwagi do wzmocnienia Twojego życia uczuciowego, więc odważ się pójść do przodu! Pamiętaj, że zasługujesz na to, aby być kochanym za to, kim naprawdę jesteś. Znajdź również trochę czasu na odpoczynek i swoje pasje. Październik tego roku jest dla Ciebie miesiącem nowych okazji, skorzystaj z nich.

Miłość
Na początku miesiąca kieruje Tobą bardzo wysoka wrażliwość, dawne napięcia mogą wypłynąć na powierzchnię. Mars w Wadze pomoże Ci jednak we wprowadzeniu pewnych zmian lub w rozpoczęciu pięknej historii miłosnej. Mars sprawi jednak, że będziesz musiał również pokazać ukochanej osobie, na co Cię stać.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Czasami warto sprowokować swoją szansę. Jest to zdecydowanie lepsza alternatywa do Twojego aktualnego zachowania – grania strusia. Skup się na sobie, zamiast myśleć tylko o problemach innych. Czasami dobrze rozważyć dany problem z innego punktu widzenia.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.