Horoskop na miesiąc Październik 2019 dla znaku zodiaku Strzelec

Od samego początku miesiąca musisz wziąć na siebie pewne odpowiedzialności. Nie powinno to Cię jednak przytłoczyć. Wenus ułatwi Ci relacje z innymi, wprowadzając stabilność i trwałość w miłości. Doprowadzi to do idealnej okazji na podbicie czyjegoś serca. Osiągasz wszystko z lekkością, ale pamiętaj, że może to być przelotny okres. Relacje z innymi są pełne ciepła, najbliżsi akceptują Twoje decyzje. Z łatwością przekonasz niejednego, przede wszystkim dzięki Twojej charyzmatycznej postawie. Tydzień 15 października przyniesie ze sobą zwolnienie tempa, zrozumiesz, że warto słuchać swojego organizmu i oznak zmęczenia. Nie szukasz dla siebie wymówek. W okolicach 21 października gwiazdy na nowo obdarzą Cię pozytywną energią, która przyniesie efekty w życiu uczuciowym na dłuższą metę. W programie pasja i namiętność!

Miłość
Merkury doprowadzi do kilku zmian w życiu uczuciowym. Komunikacja będzie na wysokim poziomie. W okolicach 17 października gwiazdy przyniosą Ci jeszcze więcej satysfakcji w tej dziedzinie. Udaje Ci się zmniejszyć wszelkie problemy, m iłość jest dla Ciebie priorytetem. Wyrażenie swoich własnych uczuć stanie się łatwiejsze.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wsłuchaj się w swoją intuicję. Nie rób niczego wbrew samemu sobie. W tym miesiącu gwiazdy Cię kochają, wykorzystaj więc w pełni możliwości, które pojawią się w Twoim życiu. Możesz sobie nawet pozwolić na trochę kaprysów.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.