Horoskop na miesiąc Październik 2022 dla znaku zodiaku Byk

Na początku miesiąca, bez żadnego szczególnego powodu, w powietrzu panuje nerwowość, stres jest namacalny. Dopiero około 13-tego, kiedy odnajdujesz swoje wspaniałe, łagodzące atmosferę maniery w tym okresie, jesteś spokojny, napięcia są usuwane. Przede wszystkim zwracasz uwagę swoich bliskich, dają ci pewność siebie; udaje im się cię uspokoić. Jeśli jesteś znany ze swojej wytrwałości i swojej materialistycznej strony, w tym miesiącu zdecydujesz się połączyć z zasadami, choćby na krótki czas, ale dla ciebie to już wyczyn. Dziedzina zawodowa jest naznaczona sukcesem, twoje talenty są rozpoznawane. W trzecim tygodniu miłośc sprawia, że odchodzisz, ale czy odpowiesz na ważne pytanie?

Miłość
Przyciągany luksusem, smakiem, przyjemnościami życia, jesteś obsługiwany przez wszystkich w tym miesiącu. Kochamy cię za to, kim jesteś i za dużo więcej. Być w twojej firmie to prawdziwe szczęście. Sentymentalnie, okres jest korzystny, poznajesz się z nowymi ludźmi, jesteś promienny; Twoja popularność eksploduje.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Drogi Byku, dla ciebie wszystko idzie dobrze, oprócz kilku drobnych poprawek, światła są zielone. Sentymentalnie lub profesjonalnie wszystko jest dobrze zorganizowane, kontynuuj swoje wysiłki. Zapomnij o napięciu i zrelaksuj się w spokoju.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.