Horoskop na miesiąc Październik 2022 dla znaku zodiaku Lew

Chęć szybszego poruszania się niż muzyka nie jest najlepszym pomysłem stulecia, poza tym gwiazdy będą starały się cię zniechęcić. Zrób miejsce na cierpliwość, dopiero 11 października możesz cieszyć się szczęśliwymi wydarzeniami. Około 14 dobre działania globalne są odczuwalne; powoli zaczynasz doświadczać korzyści w tym czasie, będziesz ryczał z zachwytu. Niektóre projekty ujrzą światło dzienne, inne potrwają dłużej, bez względu na to, czy inwestujesz. Jak tylko porządek nie upiększy twoje niebo, natychmiast zaczynasz działać. Profesjonalnie lub osobiście, jeśli masz głowę w chmurach, nie daj się oślepić pięknymi obietnicami; wolisz mieć zorganizowany umysł i twardo stąpać po ziemi.

Miłość
Wpływy astralne obiecują miłe chwile w perspektywie, w rodzinie lub w miłości. Jeśli masz projekty (podróże lub inne), priorytetem są zmiany, drugi tydzień jest idealny do wprowadzenia ich w życie. Jeśli byłeś krytykowany za zbyt osobiste zachowanie, zmieniasz zasady. Twoi bliscy są mile zaskoczeni twoją decyzją.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
To nie są porażki, które ci przeszkadzają; nakreślasz swoją trasę do przodu. Bez względu na cenę, jesteś zaprogramowany, aby odnieść sukces. Brawo, miła inicjatywa! Nie zatrzymuj się tylko!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.