Horoskop na miesiąc Październik 2022 dla znaku zodiaku Ryby

Walczysz o wyróżnienie się, ponieważ trudno ci dokonywać wyborów, zwłaszcza że twoje życie miłosne sprawia, że jesteś wciąż oszołomiiony. Trochę zdestabilizowany w pierwszych dniach października, okres rozmycia znika dość szybko. Od 16 pojawia się nowy horyzont; w tym momencie zaczniesz korzystać z najlepszych nmozliwości planetarnych. Szanse, przemiany i wyzwania są tym, co czeka na ciebie przed 31, czymś, co wywoła uśmiech. Jeśli codziennie starasz się nadgonić swoje gorączkowe tempo, poddaj się prawdziwej przerwie bez poczucia winy. Poświęć trochę czasu dla siebie, naucz się delegować niektóre zadania, znajdź nowe hobby, nowe zajęcia. Pod 22, w pracy odnajdziesz siłę, by zainwestować w siebie; współpraca jest wtedy możliwa.

Miłość
Potrzebujesz więcej uwagi niż zwykle. Na początku starasz się narzekać, błagając o łaskę swoich bliskich. Robisz to, dopóki nie dostaniesz dowodu miłości od ludzi wokół ciebie. Nie czekaj na wszystko, co twierdzisz, że pochodzi od innych, daj też trochę od siebie.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Ogólnie rzecz biorąc, miesiąc jest korzystny, dobre możliwości pojawiają się na twojej drodze. Zmień niektóre nawyki, aby pozostawić drzwi otwarte na nowe możliwości. Jeśli sprawy nie przyniosą ci korzyści unikaj bycia w złym humorze.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.