Horoskop na miesiąc Październik 2022 dla znaku zodiaku Waga

Na początku miesiąca stawiasz swoje pragnienia za priorytet. Twoje pragnienia są spełnione, ale istnieje odpowiednik: twoją motywacją jest dawanie, zdecydowanie dawanie. Jeśli przeszkoda stanie ci na drodze, trzymaj się, nie wzdrygaj się. Stopniowo znajdujesz swój rytm, zarządzając zobowiązaniami osobistymi i zawodowymi żelazną pięścią. W twoim codziennym życiu wszystko jest ustawione jak zegar; to ci nie przeszkadza. W kierunku 13 postanawiasz uwolnić się od fantazji, uprzywilejowujesz jednak chwile relaksu, padają zaproszenia, klimat jest świąteczny; akceptujesz życzliwe propozycje. W kręgu rodzinnym wymiana jest łatwa, jesteś połączony z bliskimi; relacje są solidne. Ogólnie październik jest harmonijny.

Miłość
Na płaszczyźnie afektywnej klimat jest ciepły; dbasz o ludzi, którzy są ci bliscy. Schodzisz z drogi, aby pozytywnie zareagować na potrzeby swoich bliskich. Relacje są zrównoważone, wokół ciebie pojawia się twierdzenie o dowodach miłości, nie wahaj się ich przekazać. Emocje nasilają się jeszcze bardziej po 16.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Pozostając zmotywowanym, osiągasz swoje cele. Październik to odskocznia, możesz łatwo osiągnąć swoje cele, dać sobie możliwości. Jeśli pojawi się trudność, zapomnij o wątpliwościach; kontynuuj swoją drogę bez obaw.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.