Horoskop na miesiąc Październik 2023 dla znaku zodiaku Bliźnięta

Masz wrażenie, że twoje pole działania zmniejsza się z każdym dniem. W rezultacie może to sprawić, że będziesz zgorzkniały i będziesz podejmował decyzje na podstawie niewłaściwych powodów. Nie bądź krytyczny wobec innych, ponieważ daleko cię to nie zaprowadzi. Zamiast tego zachowaj dystans względem wydarzeń, a zobaczysz je w inny sposób. Dokoansz analizy. Aby pomóc ci w tym zadaniu, Mars, Merkury i Słońce w Wadze wpływają na nawiązywanie przyjaznych relacje z ludźmi, co podkreśla jednocześnie twoje atuty. W tym miesiącu odłóż na bok lekkomyślne podejście i bądź strategiczny w swoim działaniu.

Miłość
Twój urok zawsze czyni cuda. Odnosisz sukces. Niestety, możesz być czasem nieprzyjemny dla innych. W tym miesiącu, aby twoje uczucia wyglądały jak najlepiej, otaczaj opieką swoich przyjaciół lub małżonka. Spełniaj ich oczekiwania zamiast krytykować ich problemy

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Lubisz żyć bez komplikacji i bez problemów. Niestety, życie zna różne sztuczki. W tym miesiącu zaakceptuj ograniczenia, które zmuszają cię do zmiany nastawienia i podejścia.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.