Horoskop na miesiąc Październik 2023 dla znaku zodiaku Byk

Chociaż się wycofują, Jowisz i Saturn nadal sprzyjają twojemu rozwojowi. Może się jednak wydawać, że wszystko trwa zbyt długo. Masz rację! Skorzystaj z okazji, aby pomyśleć o tym, co zrobisz, gdy twoje plany zaczną się realizować. Będzie to bardziej opłacalne niż utrata panowania nad sobą. Mimo pewnych ryzyk, ten miesiąc wygląda dobrze. Niestety, ten szczęśliwy okres może się skończyć z przybyciem Marsa, Merkurego i Słońca do Skorpiona. Począwszy od 13-go, nie odbieraj inicjatyw innych jak ataków osobistych. Pod koniec miesiąca nie bierz wszystkiego do siebie. Zamiast tego dbaj o swoje kontakty i przyjmij pomoc innych.

Miłość
Do 9. Wenus komplikuje ci życie. Na szczęście jej pojawienie się w Pannie wszystko porządkuje. Podejdź z humorem do trudnych tematów, zawsze warto rozmawiać. Z drugiej strony uważaj na Marsa w Skorpionie. Dlaczego? Ponieważ sprawia, że reagujesz zbyt gwałtownie na drobiazgi.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Ten miesiąc ma wiele do zaoferowania. Aby z niego skorzystać, pozbądź się swoich uprzedzeń, ponieważ mogłyby spowodować, że ominą cię szanse lub ciekawe spotkania.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.