Horoskop na miesiąc Październik 2023 dla znaku zodiaku Panna

Merkury opuszcza twój znak 5., a Wenus pojawia się 10. Od 13. Mars przechodzi w Skorpiona. Pod koniec miesiąca dołączają do niego Merkury i Słońce. Chociaż Saturn jest w pobliżu, a Jowisz zwalnia, masz potencjał, aby wprowadzać zmiany. Dzięki interwencji planet w Skorpionie masz środki, aby pójść dalej. To zachęta do przezwyciężenia problemów symbolizowanych przez Saturna w Rybach. Twoi bliscy są twoimi najlepszymi sprzymierzeńcami. Pomagają ci docenić swoje mocne strony i wykorzystać je dla twoich korzyści. W tym miesiącu, jeśli masz wątpliwości, poproś o radę tych, do których masz pełne zaufanie.

Miłość
Od 10 czujesz się lepiej! Wenus pomaga walczyć z Saturnem. Zachęca cię, byś zignorował cienie przeszłości i pomyślał o sobie. W tym miesiącu nadszedł czas, aby zmienić wygląd i zaakceptować propozycje znajomych.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
W tym miesiącu nie patrz w przeszłość i zaufaj sobie. Twoi najlepsi przyjaciele wrócą do ciebie z nowymi, ciekawymi znajomymi.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.