Horoskop na miesiąc Październik 2023 dla znaku zodiaku Skorpion

Twój rozwój jest na dobrej drodze. Potwierdzają to planety znajdujące się w Pannie. Mimo tego, trudno ci otworzyć się na innych. W najgorszych dniach bardzo krytycznie oceniasz to, co jest ci oferowane. Do 12. rozczarowujące doświadczenia z przeszłości zniechęcają cię do działania. 13. Mars osiada w twoim znaku. Zmusza cię do aktywności i podejmowania decyzji. Jeśli chcesz, aby to był czas dla ciebie, działaj ze spokojem i rozeznaniem. Poświęć czas na myślenie, odpocznij. W razie potrzeby poczekaj do 23. Dlaczego? Ponieważ Merkury wejdzie wtedy w twój znak i wzmocni twoją intuicję. Będziesz mógł podejmować właściwe decyzje.

Miłość
Od 10, dzięki Wenus w Pannie, znajdujesz spokój, który sprawia, że dajesz z siebie wszystko. To, co piękne, sprawia, że jesteś miły i szczęśliwy. To jest prawdziwa radość. Jednak złe wspomnienia niekiedy uniemożliwiają ci okazywanie uczuć. Pod koniec miesiąca czujesz się wypoczęty

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie podejmuj niefortunnej inicjatywy pod pretekstem, że przeszłość miała na ciebie wpływ. Poczekaj, a jeśli to konieczne, zwolnij, aby lepiej zrozumieć swoje reakcje.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.